KONKURS!
„Mem o książce, czytaniu lub bibliotece”
Mem – humorystyczna wypowiedź internetowa, komunikat obrazkowy, obrazek o charakterze humorystycznym, w którym elementy ikoniczne współwystępują z elementami tekstowymi.

Regulamin konkursu:
I. Organizator konkursu: Biblioteka ZSMSC i MSP w Mińsku Mazowieckim oraz Samorząd Uczniowski.
II. Czas trwania konkursu: od 10 stycznia 2024 r. do 10 lutego 2024 r.
III. Zasady konkursu:
1. W konkursie mogą uczestniczyć wszyscy uczniowie ZSMSC i słuchacze MSP.
2. Jedna osoba może zgłosić jeden mem.
3. Grafika powinna składać się ze zdjęcia i korespondującego z nim komentarza tekstowego.
4. Tekst powinien być czytelny, zintegrowany z obrazem oraz w sposób krótki, najlepiej humorystyczny, przekazywać przesłanie konkursu.
5. Nie dopuszcza się umieszczania obrazów lub treści wulgarnych, ksenofobicznych i rasistowskich.
6. Praca zgłoszona na konkurs nie powinna być wcześniej publikowana.
7. Mem należy dostarczyć w postaci opisanego pliku elektronicznego (imię, nazwisko, klasa) na adres biblioteka_zsmsp@o2.pl,
8. Wyboru zwycięzców dokona komisja konkursowa powołana przez Organizatora.
9. Komisja oceniać będzie: pomysłowość, żartobliwość, oryginalność, poprawność ortograficzną i zgodność z tematem.
10. Zdobywcy trzech pierwszych miejsc otrzymają nagrody.